قوانین سایت

اصالت محصولات
کلیه محصولات موجود در وبسایت فروشگاه لیموکا (به‌جز دسته‌بندی شارژر) ، طرح اصلی بوده و خریدار نسبت به غیر اصل بودن محصولات اطلاع کافی دارد.
تعریف طرح اصلی : کالایی که شبیه به نسخه اورجینال طراحی شده باشد اما توسط شرکتی غیر از شرکت اصلی به تولید رسیده باشد، طرح اصلی نامیده میشود.

مسئولیت ارسال
مسئولیت ارسال سفارشات تا زمان تحویل به شرکت باربری (پست و تیپاکس و…) به عهده لیموکا میباشد و پس از ارسال کد رهگیری بسته، هرگونه مشکل اعم از (مفقودی بسته ، آسیب دیدگی ، کسری محتویات و….) بر عهده لیموکا نبوده و مجموعه مسئولیتی در قبال آن ندارد و خریدار می‌تواند باتوجه به بیمه بودن مرسوله، نسبت به دریافت خسارات وارده از شرکت پستی اقدام نماید.

مهلت تست
مهلت تست محصولات لیموکا ۷ روز از زمان تحویل کالا به خریدار بوده و مبنای محاسبه، تاریخ تحویل مرسوله (مندرج در وبسایت پستی) میباشد.
در مهلت تست مذکور، خریدار ملزم به بررسی کامل محصول بوده و پس از اتمام مهلت تست، لیموکا مسئولیتی در قبال ایرادات محصول نخواهد داشت.
مواردی همچون شکستگی، آب‌خوردگی، نوسان برق و هرگونه آسیب ناشی از استفاده نامتعارف از محصول در مدت زمان هفت روزه تست کالا، تحت پوشش مهلت تست نبوده و لیموکا مسئولیتی در این قبال ندارد.

گارانتی
درصورتی که کالای خریداری شده شما دارای گارانتی باشد، تا ۲۴ ماه تحت پوشش خدمات مجموعه خواهد بود.
مواردی همچون شکستگی، آب‌خوردگی، نوسان برق و هرگونه آسیب ناشی از استفاده نامتعارف از محصول در مدت زمان هفت روزه تست کالا، تحت پوشش مهلت تست نبوده و لیموکا مسئولیتی در این قبال ندارد.

پذیرش مرجوعی
درصورتی که محصول خریداری شده معیوب بوده و یا خریدار مایل به تعویض محصول خود در مهلت تست هفت روزه باشد، خریدار ملزم به عودت کالا همراه با تمامی اقلام تحویل شده به لیموکا میباشد. همچنین میبایست نسبت به حفظ و نگهداری برچسب نصب شده بر روی دستگاه اقدام نماید تا فرآیند خدمات رسانی، مشمول تاخیر نگردد.

احراز هویت
کلیه سفارشات با مبلغ فاکتور بیش از ده میلیون ریال، پیش از ارسال توسط واحد پردازش، احراز هویت خواهند شد. درصورتی که مبلغ فاکتور خریدار بیش از ده میلیون ریال باشد، خریدار ملزم به احراز هویت بوده و لیموکا درصورت عدم همکاری ایشان در این زمینه، اختیار لغو کامل سفارش و عودت هزینه به شماره حساب مبدا را خواهد داشت.